Життя прекрасне - посміхнись!!!

 

Про Диявола (Сатану) та його суть

Про Диявола (Сатану) та його суть О Дьяволе (Сатану) и его сути About Devil (Satan) and his essenceПро Диявола (Сатану) та його суть

Вікіпедія зазначає, «що Сатана, інша назва Диявол, від єврейського слова "противник", є духовним створінням, яке є головним супротивником Бога та всіх, хто поклоняється правдивому Богові. Його було названо Сатаною, тому що він став противником Богові. Сатана також знаний як Диявол, оскільки він є головним наклепником, який очорнює Бога перед людьми. У Біблії вказується, що створіння відоме як Сатана, не завжди мало це ім’я. Радше, це описове ім’я він отримав через те, що став на шлях спротиву Богові. У Біблії не згадується яке він мав ім’я перед тим. Правдивий Бог є єдиним Творцем і «діло Його досконале». Отже, той, хто став Сатаною, був створений Богом як досконала і праведна духовна істота. Свого часу Ісус Христос сказав про нього: «Він був убивцею ще відтоді, як пішов шляхом непослуху, і в правді не встояв, бо правди в ньому немає.». Звідси напрошується висновок, що Сатана спочатку був «в правді», але залишив цей шлях».
Диявол в нашій уяві постає жахливою потворою з найгіршими очевидними справами, що гублять наші тіла та душі. Проте ким намальована в нашій свідомості ця картина? Картина явного жаху і очікуваного страху? Чи не самим Дияволом?
Диявол, як противник Бога, повинен бути кращим, хитрішим, привабливішим в своїй іпостасі ніж Бог, щоб мати своїх прихильників. І навряд чи цікавлять Диявола різні ущербні девіанти від світу цього. Тому що обмеженість, по своїй суті, недалека, як для справ Бога, так і для справ Диявола, хоча на рахунку кожна душа. Коли мова йде про сотні тисяч та мільйони душ, то необхідно возвишувати (Богу) найкращі з них, або поглинати їх (Дияволу).
Полювання за душею починається з зародження в утробі матері і продовжується до останнього подиху на смертному одрі. Диявол розставляє свої сіті скрізь, оскільки не знає, яка з душ в якому тілі буде, чого досягне за свого земного життя і який буде мати вплив на інших.
Тому Дияволу вигідно малювати страшні картини, які одразу звертають на себе увагу. Диявол, як дуже прекрасний режисер, знімає, і скрізь рекламуючи, показує всім себе «страшного рогатого та хвостатого» з кривавими гучними справами, що затьмарює його справжнє обличчя. Обличчя новонародженої дитинки з блакитними очима, очима невинності та злим умислом, згідно якого «добрими намірами викладена дорога до Пекла» ("благими намерениями вымощена дорога в Ад").
Наш панічний страх «намальованого Чорта» спонукає до слідування Божим заповідям, не розуміючи їх суті, а на власний розсуд, «за компанію» чи як дань моді. В такому випадку віра стає найгіршим союзником в дорозі до вічного життя. Оскільки, виконання Божих заповідей набирає нового змісту та втрачає своє первинне значення покори та смиренності.
Саме тому віруючих можна порівняти з любителями солодощів, де Бог і Диявол є цими солодощами. Бог – це ті солодощі, які є завжди, ви їх не бачите, але знаєте, що вони десь є. Ви їх обов’язково скоштуєте, але так мало, що це буде вершиною чуттєвості та їх бажання в подальшому. Диявол – це ті солодощі, які лежать перед вами, де одні кращі за інші, і від яких вас починає нудити., але які ви не полишаєте їсти, оскільки не знаєте чи вони будуть завтра.
Старий та Новий Заповіт передають нам в заповідях волю Бога, яка є вказівником до дій в нашому житті. Розуміння цих заповідей та життя в чеснотах формують нашу дорогу, яка складається з камінців добра або зла. Однак ми не можемо, будучи на дорозі, оцінити яких камінців більше. Тільки сторонні спостерігачі (Бог, Диявол) підраховують результат. Людське бачення цього шляху є суб’єктивним та упередженим, бо в силу своєї натури, ми не схильні до визнання своїх провин, поразок та помилок. Диявол, кожен наш промах, підносить нам, як нашу перемогу, досягнення чи добру справу з трактуванням – «Все що не робиться – робиться на краще».
Бог – суворий, мовчазний, але справедливий батько, а Диявол – добра, турботлива, гамірна мати, яка в усьому сприяє розбещеній дитині.
Бог чекає відданих, Диявол запрошує всіх.
Диявола шукати не потрібно, головне не загубити Бога.
Вірити в Бога мало, потрібно з Ним щодня розмовляти – дякувати за себе та просити за інших.


23.02.2009 року
21.57


Создан 23 фев 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником