Життя прекрасне - посміхнись!!!

 

молодь у політиці
Молодь у політиці – це цікаво та перспективно для нашої держави та нашого Народу. Теперішня політика йде династіями («кланами»), батьки десятиліттями заробляють гроші, зв’язки, повноваження, повагу, авторитет (не серед Народу) і для людей нічого не роблять. Проходить час, і для покращення свого, і так величного, статусу, «БАТЬКИ» приводять в політику своїх дітей. Не для омолодження політики та думок, а для захисту та представлення сімейних інтересів в подальшому. Наша «сімейність» йде досить широко та охоплює кола влади на всіх рівнях. Краще мати «дітей», які будуть втолковувати думки старшого покоління новими словами, ніж залучати молодих «чужаків» з дійсно свіжими та волелюбними поглядами.
Сьогоденний політикум шукає молодих, розумних та з необмеженим кругозором людей, але для експлуатації їх думок, погляді та ідей – в ролі консультантів, помічників – «прислуги» тощо. Ці свіжі думки використовуються не на корись Людей, а на користь політиків, як «плоди» їх здібностей. Ці «здібності» одразу розвінчуються, та виявляють реалії інтелектуального та морального нутра «народних обранців» при виступах в Верховній Раді – бійки, штовханина, некультурні висловлювання (напевно тому, останніх 2,5 – 3 роки наші «обранці» не дуже полюбляють збиратися на засідання Ради, щоб не оголити свій «інтелект»). Молоді серед цих «народних бойовиків» не видно – хоч це добре.
Юлія Володимирівна висловилась про оновлення політики, закликала молодь до рішучих дій. Це дуже добре, але як це реалізувати? Сучасна інтелектуальна молода еліта дійсно є, проте вона, як той малий хлопчисько, гола і боса, тільки думки та прагнення кращого майбутнього для Народу, та невиправний оптимізм, який ще не розбився об реалії життя, які приходять до нас з віком. В наш час молодь є інструментом для досягнення цілей владного класу, а не інструментом зміни політичного життя в державі.
Наша політика потребує негайного омолодження крові, але вона швидше помре від старості та застою ніж допустить приток нового та чужорідного. Молодь може принести кардинально нове для покращення життя людей, а не відстоювання своїх «сімейних» інтересів. Це ж страшно, «нашим» нинішнім обранцям втратити все нажите «нелегкою працею».
На мою думку, молодої політики в широкому розумінні не буде взагалі, або, принаймі, до нової «помаранчевої» революції. Ніхто не дозволить інакомислячим бути при владі. Молодь буде слугувати, плазувати, але ніколи не керувати. Нам (МОЛОДІ) не довіряли і не довіряють, а тільки наказують та вимагають – таке життя.
Але МИ прагнемо і, можливо, змінимо хоч щось. Перш за все потрібно змінити себе та свої погляди на інших людей. Бо сьогоднішня молодь – це завтрашній день політиків. Головне зробити правильний вибір. Вибір для всіх.
Вільно можуть говорити тільки ті, кому не має чого втрачати - МИ – МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ – ПОКОЛІННЯ НЕВИПРАВДАНИХ СПОДІВАНЬ!!!


Создан 13 июл 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником