Життя прекрасне - посміхнись!!!

Світло на шляху і всередині Тебе
Дуже люблю своє місто, його чудову природу та затишок, що особливо відчутно свіжим ранком та зоряним вечором в парку. А люди – це вже окрема історія.

Коли я йду на роботу та повертаюся з неї, хоча прогулянка парком вимушена, проте дарує дуже багато насолоди з хвилинами спокою для роздумів про життя. В будь-яку пору року парк радує око, серце, розум. Я насолоджуюся і розповідаю про це оточуючим…

«Частіше гуляйте парком, помічайте навколишню красу та посміхайтесь!» - лунає мій голос.

Не все так сонячно і райдужно в житті. Бувають в ньому й темні плями, які починаю помічати в темних ранках та вечорах паркового життя. Так серед освітлених доріжок, мостиків та алей блукає пітьма, яку супроводжують вигнуто-довгі лапи ліхтарів, які позбавлені своїх очей. Вони сліпі, вони без світла. Вони породжують тьму, там де має бути світло.

Це лякає та змушує оминати такі місця. Стіна «темного нічого» відриває від мирних роздумів та змушує прокидатися інстинкт страху.

Я не забиваю таким голову, коли проношусь темними ділянками. Мені притаманне позитивно-оптимістичне мислення, яке іноді звертається в нікуди з думкою – «Невже важко полагодити ліхтар, замінити лампу…».

Одного сонячного дня посеред парку, коли прогулянкою з чудовим настроєм радував себе, я побачив, що біля одного з «темних ліхтарів» крутяться з величезною драбиною купа людей. Моїй радості і здивуванню не було меж – «О, таки тут буде Світло. Молодці».

Підійшов ближче, здивування пройшло, але мене розірвало від сміху. Якась громадська організація розвішувала на деревах, стовпах та ліхтарях парку оптимістично-філософські знаки, на кшталт – «Згадай про чудові миті», «Відпусти погані спогади», «Мрії збуваються»…

«Темному ліхтарю» дістався, замість робочої лампи, знак «Світло всередині тебе»… Яка чудова економія, прогресивний погляд у майбутнє та віра у безмежні можливості людини… Для чого ліхтарі із світлом вночі, якщо потрібно використовувати внутрішні приховані ресурси?

Мене пройняло відчуття значимості свого народу, який вперто досягає фантастичного майбутнього та осяює його іншим, та почуття власної обмеженості, що зумовлено лише наявністю ліхтарика в кишені.

 

Саме тоді промайнула думка – «Лише при наявності світла на шляху, можна шукати Світло всередині Себе».

 

08.10.2012 16.24Создан 08 окт 2012  Комментарии       
Всего 3, последний 5 лет назад
238 08 мая 2013 ответить
Дуже страшно, коли у внутрішньому світі людини-тільки пітьма. І біля цієї людини немає світла хоча б у підтримці ішої людини. Що тоді лишається робити людині?
   
svetik-sun19s37 08 июн 2013 ответить
у підтримці людини можливо ні... але у підтримці чогось вищого завжди є... тільки варто звернути увагу) відкрити серце, свою так би мовити печеру... суцільної темряви немає... у кожній темряві є світло а у світла є темрява... і тільки людині вирішувати чи це показувати чи ні...
svetik-sun19s37 08 июн 2013 ответить
А і Олексій, дуже класно написано... просто в точку))) мені також чомусь стало смішно... принаймі я усміхнулась....
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником