Життя прекрасне - посміхнись!!!

 

терор
Не дай привиду завтрашньої загрози зруйнувати сьогоднішній спокійний сон...
(О.М.Самчук)


Все світове співтовариство до кінця минулого століття спокійно спало, здригаючись лише при жахливих спогадах, що деколи нахлинали, про першу та другу світову війни, і лише окремі країни до того ж, ще марили в полоні локальних хвороб: Англія – Північною Ірландією, Сполучені Штати – В’єтнамом та Кореєю, Радянський Союз – Афганістаном, Росія – Чечнею... О скільки іще миттєвих болячок на тлі нашої планети за час її існування?..
ХХ століття породило всемогутнього паразита, що своєю присутністю вразив всі життєво важливі органи людства, і ампутація якого може смертельно нашкодити суспільству. Мова йде про Засоби Масової Інформації, які тотально захопили кермо озброєної руки людства – громадську думку.
Окремі можновладці, що керують тими чи іншими ЗМІї, заради особистої наживи, викладають свою думку або думку спільників, яка забезпечує їхній пріоритет в визначеній і вже розподіленій сфері людського життя. Це відособлене однобоке переконання нав’язується основній сірій масі люду дуже поступово і ніжно – в новинах, рекламі, фільмах, різноманітних передачах та інших телевідеопродуктах, якими нас щохвилинну харчують теле, радіо та друковані видання. Невимушеність та безпосередність накидання на нашу свідомість ярма визначеності деяких подій створює споріднене уявлення людей про певні, навмисне подані, факти. Саме це помилкове споріднене уявлення і є громадською думкою. Людина, за „оранусальними” прагненнями та власною гординею, не бачить чи не хоче бачити нав’язування „всесильної” думки меншості. Краще сказати – „Я так думаю”, ніж визнати, що йдеш проти більшості, або що ще гірше – думають за тебе інші.
Жадібність Окремих Світу Цього поширюється на непідвласні їм, тимчасово, території та держави, що мають потенціал (корисні копалини, земельні площі, різна сировина тощо) до подальшого збагачення або ймовірну майбутню здатність до протистояння загарбанню. Початковою зброєю Окремих Світу Цього є громадська думка населення підневільних їм територій, в якій виражається мовчазна згода з будь-якими діяннями Великих. Сукупність об’єднаних думок рабських провінцій створює невелемовний дозвіл суспільства на застосування сили як пасивної (санкції), так і активної (збройні вторгнення).
Світовий тероризм є примарою створеною славнозвісними державами-гігантами (Сполучені Штати, Росія) заради придушення окремих волелюбних народів та виправдання власних геноцидальних дій по відношенню до непокірних націй (Афганістан, Чечня, Північна Ірландія, Палестина), збагачення власних скарбів шляхом розграбування тисячолітніх надбань держав, розширення ринків збуту товарного хламу та створення звалищ історії (Ірак, Афганістан). Смертельно вражені країни, списом світового беззаконня, чудово розуміють, що часи прямих сутичок на полях слави вже давно минули, а залишилася лише проста можливість вийти проти ядерної армади країн-велетнів та словесно висловити своє невдоволення їхнім нашестям, і після цього бути остаточно безславно розтерзаними на днищі вигрібної ями. Тому створення окремих бездержавних, без територіальних органів (терористичних угрупувань), що займаються партизанською боротьбою з Голіафами Сучасності із застосуванням досить жорстоких методів, є виправданою мірою на безвихідь ситуації, яка поступово поглинає маленькі країни. Масовку терористичних проявів Великі, при допомозі громадської думки, називають світовим тероризмом. А насправді це своєрідний сплеск середньовіччя – прояв лицарської відваги та доблесті при війні з вітряками, колосами та драконами. І в цій, без виграшній, грі – саме постать КАМІКАДЗЕ є проявом особистої значущості окремої людини в одноманітності життєвої грязюки, яка єдиним своїм спалахом демонструє безсилля Узурпаторів та велич поставленої перед собою мети... Така внутрішня точкова війна, коли Агресор немає перед собою реального ворога, а лише знає про його наявність по вже нанесеним болючим (для декого смертельним) ранам – терактам, не панацея і не вихід, а лиш один з радикальних способів розбурхати зомбічну людську кашу. Болюче усвідомлення дійсності набагато краще за мовчазну сліпу ходу під тягарем постійного могильного використання з маркою миротворчості та доброзичливості. Терор – це метод використання страху на користь хворого та немічного організму під назвою ЛЮДСТВО для його реанімації та відродження в оновленому стані світової рівності. Тероризм є запальним процесом, що лікує і при досягненні позитивного результату сам по собі зникне.
Всі – противники терористичних актів, але про них тільки й мова. Загибель сотень більше тривожить нас ніж смерті тисяч – локальні війни, СНІД, ракові захворювання, автомобільні аварії тощо. Що ж лицемірство є також одним з продуктів, яким нас напувають замість молока матері задля збільшення ефекту відрази від проявів опору зазіханням на правду, справедливість та спокій.
Перед тим як засуджувати СВІТОВИЙ ТЕРОРИЗМ поміркуй над висвітленим поглядом, можливо і ти виведеш свою свідомість за встановлені рамки понять „добра і зла”!..21:19 27.09.2004 року


Создан 08 сен 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником