Життя прекрасне - посміхнись!!!

 

співіснування
Люби ближніх, як самого себе...
А якщо себе не любиш?..
(О.М.Самчук)

В кожній людині є, хоча б маленька, але є, частинка „егоїзму” – саме того, що заставляє нас жити.
Сьогоднішній сніданок, завтрашня високооплачувана посада, післязавтрашні діти, як втілення своїх майбутніх сподівань – робота кілограмів м’яса та кісток скріплених між собою позитивною метою для подальшого вдосконалення, керованих думкою про необхідність власного розвитку та усвідомленням своєї конечності, натхненних вірою в свою неповторність та історичність серед однорідної маси посередності в обмеженому часі.
„Его” залежить лише від бажання та природного здоров’я людини відбутися тут як хтось – батько для нащадків, друг для друзів, колега для співробітників, постать для маси, лідер для стада, чоловік для сім’ї, коханець для жінки... Страшно бути „нулем”, ні не після смерті, тоді може і байдуже.., а при житті... Інертність егоїзму людини призводить до стирання її природного енергетичного потенціалу та особистості – сіре тісто, що деколи вкладається в зміст слова „люди” або словосполучення „люди скажуть”, і де в’язне розвиток нової думки, погляду, пропозиції та проростає бур’ян забобонів, табу, громадської думки.
Самолюбство спонукає розвиток самосвідомості до прагнення по вдосконаленню довкілля для задоволення себе в найвищій мірі матеріальними та духовними благами, що дає поштовх до альтруїстичної діяльності людини. Наявність егоїзму підкріпленого реальними можливостями в результаті породжує безкорисність та людинолюбність.
Ісус Христос, зразок для наслідування, знаючи, що він син Божий якого після „смерті” чекає Рай, віддавав кожен шматок себе бидлу, яке його з’їло і залишило в кулінарній книзі пам’яті для прийдешніх штамп про „НАЙВИЗНАЧНІШУ ПОСТАТЬ В ІСТОРІЇ”. „Де тут ЕГОЇЗМ?” – спитаєте, якщо спитаєте значить зрозуміли про що Я...
Себелюби – погані, кепські, гиді, білі ворони, ізгої – так... так... нехай... Але Той, що каже: „я – доброта, людяність, душевність, тепло, доброзичливість, ..., ласка – і все для ВАС й тільки для ВАС!” – до того ще й Брехун!!!
Маєш мозок – користуйся...


22:31 21.09.2004 року


Создан 08 сен 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником