Життя прекрасне - посміхнись!!!

 

друзі
Amicitias immortals esse oportet
(T.Livius)


Друзі – народ дивний і навіть трішечки чудакуватий, а можливо і інопланетний, з якоїсь там Альфа-Центаври. Поведінка, звички Істот неземного походження та дуже мала їх кількість, як вимираючого виду, сторонньому спостерігачу залишається не зрозумілою, загадковою, а тому де в чому страшною та лякливою.
Задля розвіяння міфу про „фреддікрюгерство”, чому не поміркувати над дружбою в нашому житті: яка вона є, між ким, коли і як починається, її тривалість, перевірки міцності та пружності, а також багато іншої бурди, на яку друзі у своїх стосунках взагалі не звертають уваги...
...дружба є проста, безкорисна, справжня, і неодмінно тільки чоловіча... „Дружба між чоловіком і жінкою”, якщо це насправді чоловік і якщо це насправді жінка, - зводиться до тваринного інстинкту продовження роду, обмеженого, в найкращому випадку, презервативом. „Дружба між жінками” (female’s friendship) – просте суперництво двох сук, яке ставить за мету приниження іншої „фемільної” особини за рахунок особистісних поведінкових хитросідничних манер з чарівною посмішкою на божественних вустах та словами: „Ти ж моя найкраща подруга, я все зроблю для тебе...”, і думками: „...навіть пересплю з твоїм обранцем...”
...зустріч...
...два березневих коти, котрі який день перебувають у пошуку чогось. Голоснослівні завивання, відчубучування шерсті, колосистість грудей, фиркання, чмихання та багато багато іншої показухи, не так для інших як для себе. Намилувалися собою - зацікавилися іншою волохатою потворою, що так схожа на дзеркальне відображення: і апетити співзвучні, і погляди на бродяче життя подібні, і мізки одні на двох...
...зародження...
…воно просте неначе міф про стару сивину, де в кінцевому результаті, важко сказати коли саме ти налагодив хиткий підвісний місток, що, припорошивши тліном часу, почав називати дружбою.
Згадай коли і при яких обставинах в тебе з’явилися ті потойбічні потвори, що, тільки ти, можеш їх назвати друзями – і зловиш себе на думці: „Так вони ж зі мною завжди...” Так історія змовчує про появу цього незрозумілого явища, задля інтриги, роздумів та варіацій на тему. Як не дивно, туманність походження твоєї частини, яку можна побачити в іншій двоногій істоті, збільшується в стільки разів на скільки ця істота рідніша тобі. Побачивши якогось „козла”, раз за десятиліття, ти згадаєш, що в минулу п’ятилітку саме він їхав повз тебе в тролейбусі опівдні та їв морозиво, від якого тебе нудило.
...тривалість...
...кому це потрібно, якщо поруч твій брат близнюк в якого на відміну від тебе також є мізки та думки, які так приємно нас дивують, але деколи чомусь вони читаються... Яка нормальна людина собі буде влаштовувати перевірки від яких може загинути – тому друзі своїх стосунків і не випробовують. Тестування проводить життя – нікому не потрібне стерво, що перетворить найкращі мрії на гавнюку, з якої здається ніколи не вилізеш. Таку скруту когорта співдумників переносить з натягнутою, правда невідомо на що, посмішкою і досить болісно переминає в млинах міжособистісних взаємин – результат один – що таке життя коли є друзі??? Але життя є життя, і якщо ти мужик – значить потрібно бути бабою: поплакатись в м’яке тепле, але все таки мужнє плече тієї людини, яка б не переживала за те, що, можливо, його єдина неповторна частина тіла (права чи то ліва) намокне розкисне і стане непридатною для опору іностатевих „стерв”, а переживала б за ті дорогоцінні краплі, що, розриваючи серце, вириваються і б’ються вщент – за ними поранена душа, така рідна та прагнуча – втіхи, підтримки, надії... Дай їй це – підстав плече – будь другом!
...завершення...
...в моїх думках на рахунок такого тільки ехо-хо-хо-хо-хо. Вибачте, просто вирішив відпочити від теми.
Ми знову разом.
Друзі – публіка нагла!!! І чомусь це помічають тільки сторонні персони, незапрошені бути присутніми на святі швидкоплинності життя в човні з нами та великим Ноєм. Настирливість в діях, словах, думках пригнічує, веселить, лякає, дивує, ображає, навчає, настановляє, дратує – все „їх”.
В житті багато є перемінних та похідних, та тільки окремим вдається знайти постійні і первісні. Я, вважаю, не потрібно ганятися за багатством, славою, жінками – потрібно стати, перевести подих, озирнутися довкола і просто зрозуміти, що все вже в тебе є – в оточуючих тебе людях – воно все в друзях – воно все в тебе. А зрозумівши це, поділись з іншими – будь ДРУГОМ!!!


21.46 15.12.2004 року


Создан 08 сен 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником