Життя прекрасне - посміхнись!!!

 

Чаша Любові

Чаша Любові                       Кожному дана повна Чаша Любові. Вона призначена не нам, ми цією Любов’ю ділимося з нашою другою половинкою. Ми спустошуємо свою Чашу, даруючи Любов. Але наша Чаша наповнюється, коли дарують Любов нам. В цьому й полягає суть справжньої Любові - самопожертва двох не дає опустіти жодній з Чаш. Саме від нас залежить чи донесемо ми цю Чашу повною до кінця свого життя.

                      Моя Чаша майже пуста. Вона довго виливалась та наповнювалася з одного Джерела. Раптово Джерело висохло, перетворилось на Пустелю і спрагла потріскана земля почала несамовито спустошувати мою Чашу – Любов витікала безповоротно. Я гинув, порятунком була лише втеча з Пустелі. Я залишив Пустелю і залишився самотнім. Любов в Чаші ще є, але там її самі краплі. Поповнити свою Чашу я не маю де, тому не маю чим ділитись. Вибачте.

                     Бережіть Свою Любов, не Ту, якою ділитесь, а Ту, яку отримуєте – Чаша ніколи не опустіє, Любов буде литися через вінця!

 

08/06/2011 - 11.16Создан 08 июн 2011  Комментарии       
Всего 2, последний 6 лет назад
Мирослава 22 мая 2012 ответить
О, то ти - майстер ліричних мініатюр!!!!! Мені нагадує ліричну прозу Юрія ПОкальчука.
Svitlachok82 19 янв 2013 ответить
Чаша любові завжди буде повна, якщо пити її з насолодою. Ми отримуємо від життя те, що віддаємо їй самі. Не відносини приносять нам любов, а ми вносимо любов у відносини. Коли ми навчимося любити, неминуче народжуються стосунки, наповнені любов'ю. Ось чому кожен може любити і бути коханим, і кожен - якими б не були його життєві обставини - може створити істинно любовні стосунки. ЗАКОХАНІСТЬ ЛЕГКА, АЛЕ ВОНА СПУСТОШУЄ, КОХАННЯ ВАЖКЕ, АЛЕ ВОНО НАПОВНЮЄ ЧАШУ . Нещасним нас робить не невзаємне кохання, а егоїзм. Тому бережіть і цінуйте те кохання яке ви отримуєте і ніколи не думайте що ви його не варті… і що воно вам не потрібне…
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником